Свідок стверджує, що майора Євсюкова перед стріляниною обпоїли наркотиком

Cвідок захисту озвучив версію, що Євсюков вчинив злочин під впливом психотропного наркотику.

Колишній майор московської міліції Денис Євсюков, якого судять за вбивство двох людей і замах на життя ще 21 в московському супермаркеті в квітні 2009 року, заперечує, що говорив з тодішнім начальником ГУВС і його колегами, що затримали на тему самогубства. Потім свідок захисту озвучив версію, що Євсюков вчинив злочин під впливом психотропного наркотику.

"Розмова з Проніним спотворена, як і багато чого, що відображено в матеріалах кримінальної справи, не відповідає дійсності", - сказав Денис Євсюков у вівторок у Московському міському суді, відповідаючи на питання звинувачення. За словами підсудного, Володимир Пронін приїхав через кілька годин після його затримання і запитав, що сталося. "Я попросив його, щоб наш діалог не відбувався при всіх. Він сказав, щоб дали окремий кабінет", - розповів Євсюков.

"Було сказано, що загинули кілька людей, кілька поранені, запитав про стосунки з дружиною. Я сказав: на жаль, генерал-полковник, я не можу сказати, що сталося після цього", - сказав він. Перше питання від Проніна, як стверджує Євсюков, пролунало приблизно так: чи служив ти в гарячих точках? "Я відповів, що не обов'язково служити, досить працювати в міліції", - згадує екс-майор.

Нагадаємо, згідно з свідченнями колишнього начальника московської міліції на попередньому слідстві, він запитав у Євсюкова, чому той не покінчив життя самогубством. Затриманий відповів, що "не дурень" і "ну, дадуть років 25". Це підтвердили міліціонери, які затримали Євсюкова. Вони заявили в суді і на попередньому слідстві, що, відповідаючи на питання про самогубство, Євсюков сказав: "Що я дурень, чи що?". На питання, звідки в нього взялася зброя, Євсюков відповів: "Ти ж опер, сам знаєш".

На засіданні у вівторок Євсюков підтвердив, що не пам'ятає події вечора, коли було скоєно злочин, але й не заперечує події, що відбулися через наявність відеозапису. "Я припускаю, що від моїх дій загинули люди, постраждали. Мені дуже соромно за це як співробітникові міліції, навмисне я цього не робив", - сказав Євсюков.

Він також не зміг пояснити суду, звідки у нього взявся пістолет того фатального вечора. "Не можу пояснити. Якби міг, я б дав правдиві свідчення, які напевно б з'явилися на світ ще на стадії слідства", - додав він.

За словами підсудного, як начальник ОВС по району з дев'ятирічним стажем роботи в кримінальній міліції він був не настільки дурний, щоб зберігати при собі зброю, що перебуває в розшуку. "Багато моментів, які я також згадував у свідченнях на судмедекспертизі, просто не увійшли у заключення. Я не знаю, з яких причин, можливо, я можу допустити це через гучність ситуації, тому потрібна жертва, і вона вже є", - сказав Євсюков.

Потім він відмовився відповідати на запитання представників потерпілих, пославшись на статтю 51 Конституції РФ, що дозволяє не свідчити проти себе. Це колишній міліціонер мотивував тим, що, на його думку, один з адвокатів потерпілих Ігор Трунов висловлює до нього неприязнь.

Читайте також:

Майор Євсюков визнав провину в одному вбивстві

Майор-вбивця Євсюков хоче, щоб його справу розглядали троє суддів

З'явилося повне відео стрілянини міліціонера Євсюкова, який грабував супермаркет

Всіх московських міліціонерів перевірять на адекватність

ВідеоМосковська стрілянина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: