Свинячий грип досяг Європи

У Лондоні зі симптомами різновиду грипу, від якого немає вакцини, госпіталізований льотчик з Мехіко.

У Великобританії член екіпажа літака, що виконував рейс з Мехіко до Лондона, був госпіталізований з симптомами свинячого грипу.

Крім того з підозрою на свинячий грип була госпіталізована група з 22 студентів коледжу в Новій Зеландії, що повернулися з Мексики.

До цього вважалося, що свинячий грип розповсюджується тільки в Мексиці та на території США.

За останніми даними, офіційно підтверджена смерть 20 людей від свинячого грипу, мутованого вірусу, що є комбінацією людського, свинячого і пташиного грипу. Ще 61 людина загинула від хвороби з подібними симптомами. Всі загиблі мешкали на території Мексики. Майже 1300 чоловік госпіталізовані з ознаками хвороби.

19 людей захворіли свинячим грипом в США. За наявними даними, заразилися 9 учнів однієї з приватних шкіл в нью-йоркському районі Квінс, а також ще десяли, що близько двох тижнів тому президент США Барак Обама під час візиту до Мексики спілкувався з людиною, яка згодом померла від свинячого грипу. Прес-служба Білого дому поспішила виступити з заявою про те, що з Обамою все гаразд, і що він не захворів.

Через загрозу розповсюдження захворювання в Мексиці на невизначений термін відмінені всі масові заходи, до 6 травня припинені заняття в школах. Жителі Мехіко прагнуть не виходити з будинку і запасаються марлевими лицьовими пов'язками.

Представники Всесвітньої організації охорони здоров'я висловили побоювання, що епідемія свинячого грипу в Мексиці може перерости в пандемію. За наявними даними, вірус передається від людини до людини.

Вакцини від свинячого грипу поки не існує; відомо, що найбільші фармацевтичні компанії вже активно працюють над її створенням. Поки що всіх хворих, госпіталізованих з підозрою на свинячий грип, лікують за допомогою відомих противірусних препаратів.

Читайте також:

Від свинячого грипу в Мексиці загинула 81 людина. Влада заявляє про 20 жертв

Американські військові загубили небезпечний вірус

У російському потязі померла китаянка. Підозрюють атипову пневмонію

В Бразилії та Аргентині епідемія лихоманки: понад 35 тисяч хворих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: