Свинячий грип з’явився у Польщі

Експерти підозрюють свинячий грип у 13 країнах ЄС. Офіційно підтверджені три випадки захворювання.

Єврокомісія підтвердила три випадки захворювання людей свинячим грипом в Європі – один в Іспанії і два у Великобританії.

За даними виконавчої влади ЄС, підозрюється захворювання вірусом в Данії, Швеції, Греції, Чехії, Німеччини, Ірландії і Бельгії.

Європейські ЗМІ, у свою чергу, повідомляють про ще шість звернень за медичною допомогою в Бельгії, а також про появу симптомів вірусу у жителів Польщі і Франції.

Захворювання свинячим грипом в Мексиці і низці інших країн викликані гібридом вірусу грипу типу А (H1N1), комбінація антигенів якого раніше не зустрічалася у вірусів грипу, що викликають захворювання людей або свиней.

Вірус грипу типа "А" представляє значну небезпеку в епідеміологічному відношенні, оскільки здатний до швидкої мутації.

У хворих підвищується температура, з'являються кашель, нежить, головний і м'язовий біль, в деяких випадках наголошується блювота і діарея.

Нагадаємо, ВООЗ 27 квітня підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з третього до четвертого за шестибальною шкалою.

Хворі на свинячий грип зареєстровані, крім Мексики, в США, Великобританії, Ізраїлі, Новій Зеландії, Канаді, Іспанії і Німеччині.

Випадки загибелі людей від свинячого грипу підтверджені на даний момент лише в Мексиці.

Раніше повідомлялося, що жертвами хвороби в цій країні стали більше 150 людей.

Проте 28 квітня ввечері міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова повідомив, що офіційно зареєстровано лише сім випадків загибелі людей від свинячого грипу, всі загиблі проживали в Мехіко.

За його словами, ще 152 люди померли від пневмонії. Міністр також офіційно підтвердив лише 26 випадків зараження людей в країні свинячим грипом.

Читайте також:

У Швейцарії вибухнув контейнер зі зразками "свинячого грипу"

Від пандемії свинячого грипу в світі загинуть 7 мільйонів людей

Паніка в Росії: звичайне ГВРЗ прийняли за свинячий грип

Рівень загрози свинячого грипу підвищили до четвертого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: