"Свинятко і невіглас". Російський митрополит образив дівчину через критику дорогого авто

Церковник заявив, що має авто відповідне своєму становищу. 

У російському місті Самара митрополит Сергій під час спілкування із студентами місцевого економічного університету образив студентку, яка звинуватила церковників у збагаченні за рахунок вірян.

Дівчина із залу запитала про те, чи можна взагалі прийти до церкви безкоштовно, адже за все там просять грошей, зокрема, за свічки.

На її запитання відповів завідувач міжвузівської кафедри православної педагогіки і психології Самарської православної духовної семінарії архімандрит Георгій.

 "Ти скандалиш просто так, я знаю, просто характер поганий. Ось я не знаю, чи вийдеш ти заміж з таким характером, ось це питання", - наводить його цитату "Московський комсомолець". 

Його слова у залі зустріли оплесками.

Також митрополит почув критику щодо свого дорого авто, на якому він приїхав до вишу. На цю репліку він вирішив відповісти самостійно.

"Ось тачка - крута, так. Мені це адміністрація виділила  через становище.  Відповідно до становища я приїхав на цій машині. Адміністрація області виділила. Я не виправдовуюсь, просто свинятко це не має міри і коректності. Невіглас просто", відповів він дівчині.

Як повідомлялося раніше, нещодавно у російському Новосибірську на парковці одного з торгових центрів чоловік у рясі і з хрестом побив водія в ході дорожнього конфлікту.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: