Світ чекає ще три кризи (відео)

Через кризу у світі трейдери призупинили закупівлю української продукції. Усі чекають, як вона відгукнеться на Україні, яка є найпотужнішим імпортером зерна.

Про аграрне майбутнє України - на відео.

Половина жителів Землі вже живе в містах, а процес урбанізації усе ще далекий від завершення. У найближчі сорок років 70% населення планети перебереться в міста. До середини сторіччя міське населення подвоїться і зросте до 5,3 мільярдів людей. Такі цифри озвучили на прес-конференції в Нью-Йорку експерти, що беруть участь у Програмі ООН з населених пунктів "ООН-хабітат".

Шанхай (Фото: Wikipedia)
ТСН
Відповідно до доповіді експертів ООН, більше 70% населення Європи, Північної та Латинської Америк уже перебралося в міста, а переважно сільські Азія та Африка, де чисельність міського населення досягла позначки 41%, стоять на порозі великих змін. 

Процес урбанізації буде стрімко розвиватися в Азії. До 2050 року міські жителі Азії становитимуть 63% від всіх міських мешканців планети (3,3 мільярди людей). В Африці також дуже швидко змінюється ситуація - якщо сьогоднішні тенденції збережуться, до середини сторіччя половина населення континенту перебереться в міста.

Автори доповіді звернули особливу увагу на те, що їхній виступ відбувся практично відразу після початку світової фінансової кризи та іпотечної кризи в США. 

Так, на їхню думку, себе проявила "світова епідемія невимірних пропорцій". Тепер, вважають експерти ООН, світ стоїть на порозі продовольчої, енергетичної і житлової кризи.

За два минулі десятиліття населення світу збільшувалося на 3 мільйони за тиждень. Світ очікують ще більш радикальні зміни, на які не можна не звертати уваги. У виступі експертів також була представлена ідея "гармонічних міст". Автори доповіді відзначають, що, якщо екологічні, соціальні, політичні, економічні та культурні системи не будуть приведені в порядок, населення міст, що збільшується, не зможе мирно співіснувати. Соціальна нерівність - от у чому автори доповіді бачать причину напруженості та безладів.

Також сьогодні незалежний експерт Ради з прав людини Олівер Де Шуттер у Нью-Йорку заявив, що кількість голодуючих у світі вже на початку наступного року через глобальну продовольчу кризу може перевищити 1 мільярд людей.

ВідеоНещастя від великого врожаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: