Світ вшановує пам'ять Діани

Сьогодні рівно 10 років із дня смерті принцеси Діани, яка загинула в автокатастрофі у Парижі.

Принцеса Діана
Архів
У Парижі сотні людей з усього світу приходять на місце автокатастрофи, в якій 10 років тому загинула принцеса Уельська Діана. Вони вшановують пам'ять однієї з найпопулярніших жінок свого часу.

На місці загибелі - в тунелі Альма на набережній Сени - немає ні пам'ятника, ні меморіальної дошки, що нагадували би про аварію.

Але вже 10 років різні люди приходять до монумента, що стоїть над тунелем, - Факела свободи, встановленого тут колись на знак французько-американської дружби.

Парижани, туристи, фанати Леді Ді з усіх країн світу почали приходити на це місце ще напередодні десятих роковин аварії. Вони приносять квіти і залишають листи своєму кумирові, згадують її та діляться враженнями від того сумного дня - кому скільки було років, хто й що робив у мить, коли дізнався про загибель принцеси.

Подивившись на фотографії всміхненої Діани, дбайливо приклеєні прихильниками прямо до Факела, люди підходять до парапету над тунелем і, дивлячись вниз, намагаються уявити, що ж відбулося в ніч з 30 на 31 серпня 1997 року - після того, як принцеса зі своїм супутником Доді аль-Фаєдом вийшла з ресторану в готелі "Рітц" і сіла в броньований "Мерседес", який помчав у бік злощасного тунеля.

Під пильною увагою теле- і фотокамер, прихильники залишають на парапеті послання, зізнання в любові та свої версії загибелі принцеси, яка і через 10 років залишилася в їх серцях.

ВідеоВшановують пам'ять Діани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: