Світова спільнота дасть Гаїті більше 9 мільярдів доларів

ООН планувала зібрати близько 3,9 мільярдів доларів, але сума досягла вже 5,3 мільярда доларів. Крім того, протягом трьох років 50 країн будуть відправляти на Гаїті гроші.

Країни світу пожертвують на відновлення Гаїті 5,3 мільярда доларів.

Про це заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

За словами генсека на минулій конференції ООН планувалося зібрати близько 3,9 мільярдів доларів, однак підсумковий результат "перевершив всі очікування".

Передбачається, що сума в 5,3 мільярда доларів буде передана уряду Гаїті протягом двох років. Крім того, протягом трьох років 50 країн готові пожертвувати на відновлення Гаїті загалом більше 9 мільярдів доларів.

На конференції країни обговорювали план з відновлення зруйнованої землетрусом країни. Крім іншого він включає в себе заходи з децентралізації економіки і створення в країні додаткових робочих місць. У загальній складності уряд Гаїті просив на реалізацію плану близько 11,3 мільярда доларів.

Землетрус на Гаїті стався 12 січня. У результаті серії підземних поштовхів магнітудою до 7 була майже повністю зруйнована столиця країни Порт-о-Пренс. За останніми даними, кількість жертв землетрусу досягла 300 тисяч осіб.

Читайте також:

В'язні Гуантанамо відіслали їжу гаїтянам

На відновлення Гаїті після землетрусу потрібно 11,5 млрд доларів

Вчені склали список столиць, які піддаються ризику руйнувань

ВідеоСвіт пожертвує на відновлення Гаїті 5,3 млрд дол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: