Світу показали чергове фото Кім Чен Іра (відео)

Офіційне інформаційне агентство Північної Кореї KCNA опублікувало фотографію Кім Чен Іра, зроблену під час відвідин ним футбольного матчу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Фото було представлене сьогодні, 2 листопада. Вважається, що воно було зроблено під час відвідин ним футбольного матчу між командами північнокорейської армії, передає південнокорейське агентство Yonhap.

До переданої Yonhap фотографії KCNA не додала пояснень; зокрема, як відзначає агентство, не вказано, де і коли був зіграний матч. За інформацією KCNA, матч був проведений "у зв'язку із закриттям 11 Народного спортивного змагання", яке зазвичай проходить протягом місяця і закінчується 31 жовтня.

Нагадаємо, на початку вересня 2008 року в пресі стали з'являтися повідомлення про те, що лідер КНДР важко хворий, оскільки він не з'являвся на публіці з середини серпня. Північна Корея, проте, спростувала цю інформацію і повідомила, що 4 жовтня Кім Чен Ір, начебто, відвідав футбольний матч між двома університетськими командами.

Крім цього, на підтвердження того, що Кім Чен Ір здоровий, 11 жовтня по північнокорейському телебаченню були показані його фотографії, зроблені під час відвідин ним жіночої військової частини. Проте достовірність цих фотографій викликала сумнів експертів, які заявили, що вони були зроблені задовго до 11 жовтня.

Через тиждень після цього японська газета Yomiuri Shimbun повідомила, що влада Північної Кореї нібито готується зробити якесь важливе повідомлення, у зв'язку з чим з'явилися чутки про можливу смерть Кім Чен Іра. КНДР, проте, їх незабаром спростувала.

В кінці жовтня прем'єр-міністр Японії і південнокорейська розвідка повідомили про те, що Кім Чен Ір знаходиться в лікарні після перенесеного у середині серпня інсульту. Також з'явилася інформація про те, що син північнокорейського лідера виписав з Франції нейрохірурга.

29 жовтня стало відомо, що цим нейрохірургом є Франсуа Ксавье Ру (Francois-Xavier Roux), глава нейрохірургічного відділення однієї з паризьких лікарень. Пізніше, проте, Ру спростував інформацію про візит до Пхеньяну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: