Священик РПЦ пропонує відмовитися від презервативів і долати ВІЛ вірою і патріотизмом

Дата публікації
Перегляди
3096
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Священик РПЦ пропонує відмовитися від презервативів і долати ВІЛ вірою і патріотизмом

Священик РПЦ пропонує відмовитися від презервативів і долати ВІЛ вірою і патріотизмом / Фото: Тибидох-дизайн

За словами священнослужителя, презервативи не врятують від смертельної хвороби. 

Єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеймон переконаний, що треба відмовитися від роздачі презервативів і боротися із ВІЛ вірою та патріотизмом.

Про це повідомляє "Интерфакс-Россия" із посиланням на слова панотець. 

За його словами, це прекрасно, що в РФ не приймаються програми так званого зниження шкоди: безкоштовна роздача презервативів, заміна наркотику метадоном тощо. 

"Ми розуміємо, що тут потрібні інші методики та інші програми", - зазначив єпископ. На його думку, на боротьбу із ВІЛ та СНІД треба кинути пропаганду здорових моральних цінностей та патріотизму. 

На засіданні урядової комісії з питань здоров'я громадян священнослужитель поскаржився, що слово "цнотливість" забуто у російському суспільстві. 

"Життя людини не повинно обмежуватися тілом і його тваринними потребами, повинні бути присутні любов до сім'ї, творчість, патріотизм, віра, інтелектуальна діяльність. Ми повинні говорити про радість цілісного цнотливого життя", - заявив він. 

Нагадаємо, Росію від корупції рятуватимуть молитвою патріарха КирилаРПЦ і Рахункова палата боротимуться спільно із корупцією у РФ. 

Наступна публікація