Священика, що заперечував Голокост, оштрафували на 10 тисяч євро

Британський священник в одному зі своїх інтервю для шведського телеканалу заперечував факт Голокосту та численні жертви єврейського народу, за що був оштрафований судом.

Німецький суд визнав британського священика Річарда Вільямсона винним у розпалюванні расової ненависті. За висловлювання, пов'язані з запереченням Голокосту, єпископа оштрафували на 10 тисяч євро. Сам Вільямсон 14 квітня заявив, що не буде присутній на судовому засіданні, де розглядається його справа.

Приводом для судового розгляду стали висловлювання священика, зроблені в січні 2009 року в Регенсбурзі на семінарі священнослужителів Братства Святого Пія. В інтерв'ю шведському телеканалу Річард Вільямсон заявив, що число знищених нацистами євреїв складає 200-300 тисяч. При цьому ніхто з них не загинув у газових камерах.

Прокуратура Регенсбурга звинуватила Вільямсона в розпалюванні расової ненависті і зобов'язала його виплатити штраф у розмірі 12 тисяч євро. Священик оскаржив це рішення, у зв'язку з чим справа перейшла до суду. Напередодні засідання стало відомо, що католицьке братство Святого Пія заборонило Вільямсона будь-які публічні виступи. У разі порушення наказу священика загрожує виключення з братства.

Крім цього Річарда Вільямсона заборонили давати публічні інтерв'ю на теми, не пов'язані з питаннями віри. Також від священика зажадали припинити всю діяльність в інтернеті. Незважаючи на заборони і судовий позов Вільямсон не відмовився від своїх переконань. При цьому він приніс вибачення за свої вислови в інтерв'ю шведському телеканалу.

У результаті Холокосту було знищено близько шести мільйонів євреїв. У ряді країн заперечення Голокосту є кримінальним злочином. 

Читайте також:

В Ізраїлі відзначають День пам'яті жертв Голокосту

Норвезькі нацисти просили в Гітлера передати їм частину України

Британських ветеранів обурила застільна студентська гра "Гітлер"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: