Святкували ювілей і відпочивали родинами: стали відомі подробиці та імена 14 жертв в аварії на фунікулері в Італії

Святкували ювілей і відпочивали родинами: стали відомі подробиці та імена 14 жертв в аварії на фунікулері в Італії

30-річний Аміт Біран з 26-річною дружиною Тал / Daily Mail

В момент інциденту в кабіні перебували 15 людей. Вижив лише 5-річний хлопчик.

У моторошній аварії на канатній дорозі Стреза-Моттароне на півночі Італії загинули три покоління однієї сім'ї, подружжя, яке святкувало 40-річчя дружини, та заручені пари, які невдовзі збиралися одружитися.

Про це повідомляє Daily Mail.

Так, серед 14 загиблих виявилося 5 членів ізраїльської родини: 30-річний Аміт Біран з 26-річною дружиною Тал, їхній дворічний син Том та дідусь та бабуся Тал Іцхак і Барбара Коени (82 і 70 років). Подружжя разом з маленьким сином нещодавно повернулися з Ізраїлю до Італії, де Аміт викладав у медичному університеті, і були на сімейному відпочинку в Пеннінських Альпах з дідусем і бабусею Тал, коли сталася катастрофа.

30-річний Аміт Біран з 26-річною дружиною Тал / Daily Mail

Єдиний, хто вижив внаслідок аварії на канатній дорозі серед членів родини - 5-річний син Аміта і Тал Ейтан. Хлопчик перебуває у тяжкому стані в лікарні.

Жертвами трагедії стала молода пара Алессандро Мерло (29 років) та його наречена Сільвія Малнаті (27 років). Пара була заручена протягом 10 років, але незабаром планувала одружитися. Сільвія нещодавно закінчила навчання в університеті і влаштувалася на роботу в магазин парфумерії.

Алессандро Мерло (29 років) та його наречена Сільвія Малнаті (27 років) / Metro

Одружитися наступного місяця планували 54-річний Вітторіо Зорлоні, його наречена Елізабетта Персаніні (38 років). Вони разом з 5-річним сином Маттіа також стали жертвами жахливої аварії.

Ще одні загиблі - чоловік і дружина - Анджело Віто Гаспарро (45 років) та Роберта Пістолато, яка у день аварії святкувала своє 40-річчя. Роберта за кілька хвилин до смерті надіслала сестрі текст, в якому було сказано: "Ми піднімаємось до канатної дороги".

Анджело Віто Гаспарро (45 років) та Роберта Пістолато, яка у день аварії святкувала своє 40-річчя / larepublica.co

27-річну Серену Косентіно, яку друзі описували як талановиту студентку, яка нещодавно переїхала до Вербанії, вигравши грант на дослідження, та її іранського хлопця Мохаммадрезу Шахайсаванді, 23-річного студента, теж було вбито.

Нагадаємо, фунікулер на канатній дорозі Стреза-Моттароне у регіоні П'ємонт впав з висоти приблизно півтора кілометра, це сталося в декількох метрах від фінішу, біля останнього пілона. За попередніми даними, вийшов з ладу буксирний трос. Канатна дорога була реконструйована в 2016 році. Як повідомлялося, підйомник розпочав роботу в ці вихідні після восьмими місячної перерви через пандемію COVID-19. 

Новини світу: 14 італійців загинули під час аварії на канатній дорозі

Новини світу: 14 італійців загинули під час аварії на канатній дорозі
Наступна публікація