Перейти до змісту
Сюрприз для Єлизавети. Королеві подарували вантажівку туалетного паперу

Сюрприз для Єлизавети. Королеві подарували вантажівку туалетного паперу

Папір може стати дефіцитом у Британії.

До Букінгемського палацу підвезли вантажівку з туалетним папером, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Туалетний папір незабаром може стати в країні дефіцитним, оскільки його здебільшого імпортували. Після виходу Великої Британії з Європейського Союзу співпраця з іноземними компаніями може опинитися під загрозою.

Саме тому німецька компанія-імпортер, яка нині працює на території країни, влаштувала акцію і привезла до Букінгемського палацу півтори тисячі рулонів туалетного паперу. Представники фірми кажуть - прагнуть, аби принаймні королева не постраждала від дефіциту цього товару.

Відео Німецька компанія подарувала королеві Великої Британії півтори тисячі рулонів туалетного паперу

Папір уже незабаром може стати у країні дефіцитним, оскільки досі його імпортували. Після виходу країни з ЄС співпраця з іноземними компаніями може опинитися під питанням. Тож німецька компанія-імпортер, яка нині працює у Британії, влаштувала акцію. І привезла до Букінгемського палацу півтори тисячі рулонів туалетного паперу.  

Німецька компанія подарувала королеві Великої Британії півтори тисячі рулонів туалетного паперу

"Я успішно виконав свою місію, поставив усе перед воротами. Думаю, королева буде здивована", - каже логіст Дітер Мюльхофф.

Як раніше повідомлялося, парламент Великої Британії 15 січня провалив голосування за затвердження угоди про вихід країни з Європейського союзу. Офіційно вихід має відбутися наприкінці березня нинішнього року. Крім того, країна виходитиме з ЄС лише з угодою, яка регулюватиме торгівлю, перетин кордону та працевлаштування.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин