Тачі відкинув звинувачення, нібито він торгував людськими органами

Тачі звинувачується в тому, що він був "босом" злочинного угруповання "по типу мафії", відповідальної за вбивства, контрабанду наркотиків і торгівлю людськими органами, вилученими у вбитих сербських в'язнів тюрем під час війни в Косово .

Прем'єр-міністр Косово Хашим Тачі наполягає на незалежному розслідуванні звинувачень у тому, що він очолював банду, яка в кінці дев'яностих вбивала цивільних в'язнів тюрем і продавала їх нирки.

Тачі повідомив інформагентству Associated Press, що хоче розвіяти "туман", що виник у зв'язку з серйозними звинуваченнями проти нього.

Він сказав, що йому нічого приховувати і назвав звинувачення спробою підірвати оголошену в 2008 році незалежність Косово від Сербії.

Тачі звинуватив слідчого ЄС у справах, пов'язаних з правами людини, Діка Марті в тому, що він нібито стоїть за потужною атакою на Косово і всіх албанців.

У доповіді, підготовленій для Ради Європи, Тачі звинувачується в тому, що він був "босом" злочинного угруповання "по типу мафії", відповідальної за вбивства, контрабанду наркотиків і торгівлю людськими органами, вилученими у вбитих сербських в'язнів тюрем під час війни в Косово .

Імовірно в угрупованні також були провідні представники Армії визволення Косова - партизанської організації, яка боролася з сербськими силами в Косово в кінці дев'яностих.

Ці звинувачення також наведені в книзі колишнього прокурора ООН з військових злочинів Карли дель Понте.

Читайте також:

Рада Європи звинуватила Хашима Тачі у торгівлі людськими органами

Парламент Косово відправив у відставку уряд Хашима Тачі

ГПУ розслідує кримінальну справу про махінації українських миротворців у Косово

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: