Тайфун "Кетсана" насувається на Таїланд

Потужний шторм, що пронісся Філіппінами, В'єтнамом та Лаосом, набрав швидкість і рухається на Таїланд. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Тайфун "Кетсана", від якого постраждали Філіппіни, В'єтнам і Лаос, рухається на північний схід Таїланду.

Тайфун набрав швидкість 10 кілометрів і повинен досягти території Таїланду вдень 30 вересня. У десяти провінціях королівства рятувальні служби готуються до повеней. За повідомленнями метеорологів, тайфун прямує на північно-східні райони Таїланду, а потім стане помітно слабкішим. У центральній частині королівства очікуються сильні зливи.

Уряд Таїланду вже виділив 50 мільйонів бат (близько півтора мільйонів доларів) для надання допомоги населенню. Мешканцям провінцій, на які рухається "Кетсана", рекомендовано знаходитися в укриттях на пагорбах і на час небезпечного періоду залишити оселі біля підніжжя гір.

Як повідомлялося, тайфун "Кетсана" зародився в Тихому океані 26 вересня і обрушився на Філіппіни. Там 240 людей загинули і десятки зникли без вісті. 29 вересня тайфун прийшов до берегів В'єтнаму, принесши зливи та повені. Тут стихія забрала життя 33 осіб. Після цього "Кетсана" взяв курс на Лаос і Таїланд.

Читайте також:

Кількість жертв повені на Філіппінах досягла 284 людей

У В'єтнамі через ураган "Кетсана" загинули 22 людини

Руйнівний шторм "Кетсана" наближається до Китаю

Філіппіни потерпають від повені

ВідеоШторм "Кетсана" наближається до Азії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: