Тайські опозиціонери пообіцяли побити рекорд акцій протесту в світі

"Червоні сорочки" пообіцяли створити на вулицях Бангкока найдовшу автомобільну процесію за всі часи антиурядових акцій. В протестах мають взяти участь 20 тисяч авто.

Прихильники поваленого в 2006 році військовим переворотом колишнього прем'єр-міністра Таїланду Таксіна Чинавата, так звані "червоні сорочки", хочуть вивести в суботу, 20 березня, на вулиці Бангкока колону з двадцяти тисяч автомобілів.

Це буде черговий виток багатоденного протесту в столиці. Масові акції продовжуються з п'ятниці 12 березня.

"Це буде найдовша за довжиною автомобільна процесія, яка коли-небудь використовувалася в антиурядових акціях в усьому світі", - сказав один з лідерів руху Венг Точіракан.

Колона стартує з табору "червоних сорочок" о 10 ранку і проїде по основних магістралях міста.

Під час "автомобільного маршу за демократію" учасники руху будуть пропонувати городянам приєднатися до масових багатоденним протестів та роздавати стікери з символікою руху.

"Червоні сорочки" вважають, що демократія в Таїланді не була повністю відновлена за роки, що минули після перевороту.

Таксін Чінават в даний час знаходиться в еміграції і керує своїми прихильниками з-за кордону. У дні масових виступів він щодня звертається до демонстрантів в режимі телемосту.

17 березня опозиція провела акцію "прокляття і кровопролиття" біля будівлі Будинку уряду, штаб-квартири Демократичної партії і домау нинішнього прем'єр-міністра Абхісіта Ветчачіви.

Демонстранти здали майже півтонни літрів крові, а потім облили ворота і землю перед установами та будинком прем'єра. Активісти вигукували прокльони на адресу уряду, а також самого прем'єра, а брамін, який бере участь у церемонії навіть здійснив ритуальний обряд чорної магії біля будинку голови кабінету.

Читайте також:

У Таїланді 100 тисяч демонстрантів вимагають відставки уряду

У Таїланді протестувальники вилили півтонни крові під будівлю уряду

200 тисяч демонстрантів оточили уряд Таїланду: влада готується до безладів

Десятки тисяч "червоних сорочок" зібралися на мітинг в Бангкоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: