Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Так, він військовий. Розвідник ГРУ": односельці впізнали російського ГРУвця, якого підозрюють в організації перевороту в Чорногорії

Мешканці села впізнали його на фотографіях.

Односельці офіцера російського Генерального розвідувального управління Володимира Моїсеєва, якого ідентифікували як співорганізатора перевороту в Чорногорії, упізнали його.

До рідного села ГРУвця приїхали журналісти видання znak.com.

Більшість жителів села Півкіно одразу ж впізнавали Моїсеєва за фотографією. "Це ж Вовка, Вірин син. Тут їх немає давно. Віра Дмитрівна на Майці живе, сестра його, Олена, в Щучому. Але її простіше знайти в кафе на трасі, вони його з матір'ю тримають. Сам Вова в Москві давно, він військовий у них", - розповіли працівники сільської адміністрації.

Одна з них намагалась зателефонувати сестрі Моїсеєва, однак вона, коли дізналась, що з нею хочуть поговорити журналісти, заявила, що дуже зайнята. Односельці вказали на будинок, де жила сім’я Моїсеєвих. Там журналісти зустріли колишнього сусіда родини, який представився Олександром.

"Він- так, військовий. Розвідник ГРУ", - запевнив чоловік.

Крім цього, про Моїсеєва розповіла і директор місцевої школи, яка підтвердила, що ГРУвець навчався у них, однак не розповіла нічого про його місце роботи та зв’язки із російськими спецслужбами.

Після цього журналісти намагались відвідати будинок матері Моїсеєва, однак її дома не було, а біля будинку були свіжі сліди автомобіля. У кафе ж, яке тримають мати та сестра ГРУвця, теж відмовились коментувати інформацію про нього.

"Це їхнє кафе. Але тут їх немає, і сьогодні не буде нікого", - розповіла одна із працівниць.

Нагадаємо, The Insider і Bellingcat вдалося ідентифікувати другого ключового організатора невдалого державного перевороту в Чорногорії, відомого під ім'ям "Володимир Попов" - ним виявився співробітник ГРУ Володимир Моїсеєв. 16 жовтня 2016 року, у день виборів до парламенту, чорногорська влада заарештувала групу з 20 сербів і чорногорців, частина з яких воювала на боці сепаратистів на Донбасі. Їх звинуватили у плануванні збройних нападів на державні установи.

ВідеоЧорногорія заочно судитиме російських розвідників за спробу державного перевороту

Залиште свій коментар

Вибір редакції