"Такий підхід для нас неприйнятний". У МЗС РФ відповіли Австрії на звинувачення у шпіонажі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Австрійському послу в російському міністерстві висловили протест.

Міністерство закордонних справ Росії звинуватило Австрію в ускладненні відносин між країнами після того, як Відень заявив про затримання колишнього австрійського полковника, якого підозрюють у шпигунстві на користь Росії.

Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

Російська зовнішньополітична установа викликала у п'ятницю, 9 листопада, посла Австрії в Росії Йоганнеса Айгнера, якому було висловлено протест у зв'язку з ситуацією, яка склалася.

"Сказали, що викликає здивування, чому наші австрійські партнери вважали за краще не обговорювати з нами наявні у них підозри через налагоджені канали діалогу, а вдалися до сенсаційного вкидання інформації у ЗМІ та вимогу від нас публічних пояснень, що стало, на жаль, для багатьох західних країн звичним методом", - йдеться у повідомленні.

Крім того, МЗС РФ проінформував австрійського посла, що вжиті Віднем кроки, що "засновані на підозрах без будь-яких доказів, вже призвели до ускладнення двосторонніх відносин, які останнім часом вирізнялися позитивною динамікою".

"Такий підхід для нас неприйнятний", - підкреслили в російському МЗС.

Нагадаємо, в Австрії спецслужби затримали відставного полковника армії, якого підозрюють у шпигунстві для Росії протягом 20 років. Після цього міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль скасувала візит до РФ.

Посла Австрії в Москві Йоганнеса Айгнера викликали в п'ятницю до МЗС РФ через заяви Відня про шпигунство відставного офіцера австрійської армії на користь Росії.

Згодом затриманий австрійський полковник зізнався, що працював на військову розвідку ГРУ.

ВідеоВ Австрії затримали екс-полковника Збройних сил за підозрою у шпигунстві на користь РФ

Російський слід і новий шпигунський скандал. В Австрії затримали екс-полковника Збройних сил, який, найімовірніше, 20 років працював на Росію. Зараз йому 70 років, він у відставці, ім'я поки не розголошують. Але кажуть, за таку "службу" на Москву той заробив приблизно 300 тисяч євро.

В Австрії затримали екс-полковника Збройних сил за підозрою у шпигунстві на користь РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції