Талібан обіцяє нові теракти

Рух "Талібан" обіцяє витратити одержані за звільнення південнокорейських заручників 20 мільйонів доларів на зброю і підготовку терактів.

Рух "Талібан" витратить одержані за звільнення південнокорейських заручників 20 мільйонів доларів на зброю і підготовку терактів, повідомляє агентство Рейтер з посиланням на високопоставленого командира афганських бойовиків.

Мансур Далулла, один із лідерів
Мансур Далулла, один із лідерів "Талібану" (Принтскрін інтерв'ю YouTube, розміщеного на сайті netscape.com)
"Ми одержали більше 20 мільйонів від них (південнокорейського уряду – ред.). На ці гроші ми купимо зброю, відновимо нашу комунікаційну мережу і придбаємо автомобілі для нових терактів", - повідомив агентство на умові анонімності один з 10 членів керівної ради талібів, очолюваного муллою Мухаммедом Омаром.

Разом з тим, співробітник прес-служби посольства Кореї в Москві напередодні офіційно заявив, що при звільненні південнокорейських заручників в Афганістані грошовий викуп не виплачувався.

Таліби 19 липня захопили автобус з 23 громадянами Південної Кореї, прибулими до Афганістану з гуманітарною місією. Бойовики зажадали вивести з Афганістану південнокорейський військовий контингент і звільнити з в'язниць їх соратників. Через деякий час вони стратили двох громадян Південної Кореї і заявили, що уб'ють інших, якщо їх вимоги не будуть виконані. Пізніше бойовики як "жест доброї волі" звільнили двох тяжкохворих заручниць.

Теракт 11 вересня
news.yahoo.com
Руїни після теракту 11 вересня
Після прямих переговорів з представниками Сеула 28 серпня таліби згодилися відпустити всіх викрадених. Протягом двох днів 19 заручників були передані співробітникам Міжнародного комітету Червоного Хреста в Афганістані.

На фоні інформації про їх звільнення деякі ЗМІ повідомили, що Сеул заплатив солідний викуп.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: