"Талібан" звільнить заручників

Таліби звільнять 19 південнокорейських заручників через три-чотири дні.

Мітинг з вимогою звільнити південнокорейських заручників
news.yahoo.com
Досягнута домовленість про звільнення 19 південнокорейських заручників, яких захопили таліби
Таліби звільнять 19 південнокорейських заручників через три-чотири дні, повідомило агентство Франс Прес з посиланням на заяву старійшини одного з афганських племен Мухаммеда Захара, який брав участь в переговорах про їх звільнення.

"Заручники будуть звільнені через три-чотири дні", - цитує агентство слова Захіра, який був одним з основних посередників на переговорах між представниками руху "Талібан" і делегацією Республіки Корея. 

Як повідомив представник уряду Південної Кореї, заручники будуть звільнені на умовах виводу з Афганістану протягом року південнокорейського військового контингенту, чисельність якого складає близько 200 осіб, і припинення місіонерської діяльності в цій країні.

При цьому він зазначив, що точні терміни звільнення заручників поки що невідомі і будуть предметом подальших переговорів.

Як повідомлялося раніше, делегація Південної Кореї відновила сьогодні переговори з представниками афганських талібів про звільнення 19 південнокорейських заручників, передають французькі ЗМІ з посиланням на заяву губернатора афганської провінції Газні Міраюддіна Паттана.

Переговори про звільнення заручників відбувалися в місті Газні, адміністративному центрі однойменної провінції.

За словами представника руху "Талібан" Абдулли Джана, представники МЗС Індонезії також брали участь у переговорах на прохання талібів як третя сторона, що представляє мусульманські країни.

Посольство Індонезії в Кабулі поки не підтверджувало інформацію про участь своїх співробітників у переговорах.

Родичі південнокорейських громадян, викрадених талібами
news.yahoo.com
Родичі південнокорейських громадян, викрадених талібами
Таліби 19 липня захопили автобус із 23 південнокорейськими місіонерами. В обмін на звільнення заручників бойовики зажадали вивести з Афганістану південнокорейський військовий контингент і звільнити з в'язниць їх соратників. Таліби стратили двох громадян Південної Кореї та заявили, що вб'ють решту, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Проте бойовики все-таки звільнили двох тяжкохворих заручниць.

Після звільнення двох заручниць в полоні у талібів залишалося ще 19 південнокорейських громадян, прибулих до Афганістану з гуманітарною місією.

Минулий раунд переговорів представників Південної Кореї з талібами 16 серпня про звільнення заручників завершився безрезультатно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: