Таліби погрожують стратами

Таліби погрожують убивати по одному корейському заручнику з понеділка, якщо з афганських в'язниць не звільнять їхніх соратників.

Таліби
news.yahoo.com
Таліби висунули південнокорейській стороні ультиматум, називаючи її позицію в переговорах "слизькою".
Таліби, що утримують в заручниках 19 громадян Південної Кореї, висунули Кабулу новий ультиматум. Вони погрожують убивати по одному заручнику вже з понеділка, якщо з афганських в'язниць не звільнять вісьмох їхніх соратників, повідомляє агенція Ренхап.

”Сьогодні у нас відбулася телефонна розмова з південнокорейською стороною. Вони попросили в нас ще два дні", - заявив у телефонному інтерв'ю агенції один з лідерів руху Абдулла Джан (Abdullah Jan). Під "двома днями", як уточнює агенція, він мав на увазі суботу і неділю.
Південну Корею він звинуватив у тому, що в переговорах про долю заручників Сеул займає "слизьку" позицію.

У суботу інший представник талібів, Карі Юсуф Ахмаді, вже заявляв, що їм доведеться вбити одного або двох заручників, якщо Південна Корея не буде так само "активна в переговорах", як раніше.

Викрадені корейці
news.yahoo.com
Життя корейських заручників знову під загрозою.
Перший раунд переговорів почався ще 10 серпня і продовжився 11 серпня в афганському офісі Червоного Хреста в провінції Газні, недалеко від того місця, де було викрадено південнокорейських громадян. Їх підсумком стало звільнення двох заручниць. Минулого четверга переговори поновилися.

Таліби 19 липня захопили автобус з 23 південнокорейськими місіонерами. В обмін на звільнення заручників бойовики зажадали вивести з Афганістану південнокорейський військовий контингент і звільнити зі в'язниць їхніх соратників. Таліби стратили двох громадян Південної Кореї і заявили, що вб'ють інших, якщо їхні вимоги не виконають. Проте 11 серпня бойовики заявили про готовність звільнити двох тяжкохворих заручниць і 13 серпня виконали свою обіцянку.

Після звільнення двох заручниць у полоні в талібів залишаються 19 південнокорейських громадян, що прибули до Афганістану з гуманітарною місією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: