Таліби пообіцяли Обамі "безліч нових трун"

Після повідомлення про збільшення чисельності військ НАТО в Афганістані "Талібан" оголосив про посиленню опору іноземному вторгненню.

У відповідь на інформацію про збільшення американських військ в Афганістані керівництво руху "Талібан" пообіцяло посилити опір іноземному вторгненню.

"Обама побачить безліч нових трун, які прибудуть з Афганістану до Америки. Сподівання американців на те, що вони зможуть підпорядкувати Афганістан своїй силі, ніколи не справдяться", - заявив представник талібів Карі Юсуф Ахамді.

Напередодні Барак Обама оголосив, що США відправлять до Афганістану ще 30 тисяч солдатів – "щоб успішно завершити цю війну".

Таким чином, протягом найближчих шести місяців загальна кількість американських військ в Афганістані досягне 100 тисяч людей. На думку Обами, це допоможе впоратися талібами і підготуватися до передачі країни під контроль афганських правоохоронних органів.

Обама також повідомив, що виведення військ почнеться в 2011 році, і закликав союзників США також посилити свої сили за рахунок відправки до Афганістану додаткових військ. Генсек НАТО зі свого боку вже повідомив, що контингент інших країн збільшиться наступного року щонайменше на 5 тисяч військовослужбовців.

Командувач силами НАТО в Афганістані генерал Стенлі Маккрістал "повністю і без коливань" підтримав рішення Обами, заявивши, що тепер у нього є "чітке військове завдання" і всі необхідні ресурси для її виконання.

Уряд Афганістану також привітав нову стратегію, представлену президентом Обамою. Офіційний Кабул підкреслив, що з міжнародною допомогою збройні сили Афганістану зможуть узяти на себе відповідальність за безпеку в країні через півтора роки.

Читайте також:

Обама пояснив різницю між війнами у В'єтнамі та Афганістані

НАТО направить до Афганістану ще 5 тисяч солдатів

Обама оприлюднив нову стратегію США в Афганістані

США виведуть війська з Афганістану до 2017 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: