Таліби спростували інформацію про затримання їх лідера

Таліби називають відомості про захоплення їх лідера безпідставними.

Керівництво руху "Талібан" спростувало інформацію про затримання одного зі своїх лідерів Мулві Кабіра.

У розміщених на сайтах ісламізму повідомленнях таліби заявляють, що відомості про захоплення Кабіра повністю позбавлені підстав.

Інформація про затримання Мулві Кабіра, що є одним з членів верховної ради лідерів "Талібану" - шури Кветти, з'явилася в неділю, 21 лютого. Тоді ЗМІ з посиланням на високопоставлені джерела в Пентагоні повідомили, що керівник талібів був захоплений в ході спецоперації на північному заході Пакистану.

За версією американців, визначити місцезнаходження Кабіра вдалося завдяки свідченням захопленого раніше мулли Абдула Гані Барадара, що є одним з найвпливовіших членів руху. Барадар був керівником верховної ради талібів і вважався другою людиною в русі після його засновника мулли Омара.

В даний час спільний контингент американських і британських військ в Афганістані проводить масштабну операцію проти талібів. В ході її Міжнародним силам сприяння безпеці (ISAF) вдалося витіснити бойовиків "Талібану" з провінції Гільменд і очистити околиці міста Марджі та району Над Алі.

Читайте також:

В Афганістані почалася наймасштабніша операція НАТО проти талібів

Втрати військовослужбовців США в Афганістані досягли тисячі осіб

Американці заявили про захоплення військового лідера "Талібану"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: