Таліби стратили семирічного хлопчика

7-річного хлопчика таліби стратили за підозру у шпигунстві на афганський уряд.

8 червня у провінції Гільменд бойовики руху Талібан стратили семирічного хлопчика. Дитину запідозрили в тому, що вона шпигувала на афганський уряд.

За даними джерела, в злочині підозрюють Талібан, оскільки в минулому бойовики руху брали на себе відповідальність за розправи над підозрюваними у шпигунстві.

У лютому 2010 року в провінції Гільменд почалася військова операція Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані - одна з найбільших за час перебування в країні коаліційних військ.

Згідно з новою стратегією щодо боротьби з рухом Талібан, зайняті бойовиками райони звільняються, в них проводяться роботи з відновлення інфраструктури, після чого влада в них передається афганській цивільній адміністрації.

За кілька днів військовим вдалося зайняти головний оплот талібів в провінції - місто Мардж. З провінції Гільменд активні бойові дії повинні переміститися в сусідню провінцію Кандагар, яка вважається батьківщиною талібів. Активна фаза операції тут повинна початися в червні.

Нагадаємо, що в січні 2009 року бойовики Талібану розстріляли в пакистанській племінній області Північний Вазірістан п'ятьох чоловіків і повісили одного, що були, на їхню думку, американськими шпигунами.

Читайте також:

Бойовики напали на конвой НАТО в Пакистані: вісім людей загинуло

В Афганістані загинув тисячний американський солдат

Афганські таліби отруїли 80 дівчаток через відвідування школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: