Таліби звільнили заручниць

Афганський рух "Талібан" виконав обіцянку й звільнив двох південнокорейських заручниць.

Таліби
news.yahoo.com
Лідери руху "Талібан" нарешті звільнили південнокорейських заручниць.
Таліби в понеділок звільнили двох тяжкохворих південнокорейських заручниць, що знаходилися в них у полоні з 19 липня, передає агенція France-Presse.

Заручниць було передано лідерові одного з племен на півдні Афганістану Хаджі Захіру (Haji Zahir), який і повідомив про це агенції телефоном.

Таким чином, у полоні в талібів залишаються ще 19 південнокорейських заручників, що прибули до Афганістану з гуманітарною місією.

Раніше в понеділок було повідомлено, що керівництво руху "Талібан" ухвалило рішення про звільнення двох південнокорейських заручниць і передачу їх представникам Червоного Хреста в понеділок об 11.30 за Грінвічем (14.30 за київським часом).

Протести в Сеулі проти утримання заручниць рухом "Талібан"
news.yahoo.com
У Південній Кореї постійно відбуваються акції на підтримку місіонерок-заручниць.
Бойовики 19 липня зупинили в афганській провінції Газні автобус, що виходив з Кандагара до Кабула, і захопили 23 громадянина Південної Кореї, що перебували в Афганістані з гуманітарною місією.

Таліби вже стратили двох заручників і заявили, що вб'ють інших, якщо не буде виконано їхні вимоги про вивід з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення соратників зі в'язниць.

Зараз представники Республіки Корея й руху "Талібан" сформували групи парламентарів, що напряму обговорюють долю захоплених. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: