Таліби звільнять двох заручниць

Представники талібів мають намір сьогодні передати представникам Червоного Хреста двох хворих заручниць.

Талібан страчує заручників
Архів
Представники "Талібану" обіцяють звільнити двох хворих заручниць.
Керівництво руху "Талібан" прийняло рішення передати двох хворих південнокорейських заручниць представникам Червоного Хреста.

Представник талібів Мухаммад Юсуф заявив, що дві південнокорейські заручниці будуть передані представникам організації у понеділок.

"Ми відпустимо двох хворих кореянок сьогодні о четвертій годині (за місцевим часом). Ми збираємося передати їх Червоному Хресту між провінціями Газні та Забуль", - сказав він телефоном.
 
Ще в суботу бойовики заявили, що мають намір звільнити двох серйозно хворих південнокорейських заручниць, проте цю обіцянку дотепер не було виконано. 

Південнокорейці
Доля заручників продовжує турбувати багатьох людей.
Нагадаємо, що 19 липня бойовики руху "Талібан" зупинили в афганській провінції Газні автобус на дорозі, що сполучає Кандагар і Кабул, та захопили 23 громадян Південної Кореї, які знаходилися в Афганістані з гуманітарною місією.
 
Таліби вже стратили двох заручників та заявили, що вб'ють інших, якщо не будуть виконані їхні вимоги про виведення з Афганістану південнокорейського військового контингенту і звільнення соратників з в'язниць.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: