Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Канада друга країна світу, що цілком легалізувала канабіс.

Від 17 жовня у Канаді повністю легалізували вживання, торгівлю та вирощування марихуани. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель. Проте влада попереджає - за кордон вивозити наркотик не можна.

Цю подію масово святкують мешканці країни. Вони курять марихуану просто на вулицях, сидячи на газонах у парку або танцюючи. У 2017 році канадці витратили на наркотик близько 4,6 млрд доларів. Влада очікує, що легалізація суттєво поповнить державний бюджет.

Фотогалерея У Канаді легалізували продаж, зберігання та вживання канабісу (10 фото)

Вживання марихуани у медичних цілях дозволене в Канаді вже багато років, але тепер для придбання цього наркотику направлення від лікаря не потрібне.

Купити препарат повнолітні жителі зможуть у спеціальних роздрібних магазинах або у ліцензованих виробників. У східній провінції Канади Ньюфаундленд магазини з марихуаною в асортименті почали роботу опівночі 17 жовтня, коли новий закон набрав чинності. Одразу біля таких магазинів утворилися величезні черги.

Канада вже друга країна світу, що цілком легалізувала канабіс. До того, 8 років тому, марихуану узаконив Уругвай.

ВідеоУ Канаді легалізували канабіс

Повнолітні громадяни можуть купувати, продавати та навіть вирощувати вдома марихуану. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель. Але вкотре попереджають - за кордон вивозити наркотик не можна. Авіакомпанії запроваджують внутрішні правила для пілотів та членів екіпажу. Їм вживати марихуану не дозволяють, кажуть, передусім - безпека пасажирів. 

У Канаді легалізували канабіс

Залиште свій коментар

Вибір редакції