Танки і згорілі машини: Reuters показало, як виглядає крихке перемир'я у Нагірному Карабасі

Незважаючи на режим припинення вогню, обстріли тривають.

Незважаючи на перемир'я, про яке 5 квітня домовилися начальники генштабів збройних сил Вірменії і Азербайджану, повного припинення вогню в Нагірному Карабасі досягти не вдалося.

У Міноборони Азербайджану заявили про 115 обстрілів з боку військових невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки.

Крім того, азербайджанська влада звинуватила противника в обстрілі на вірмено-азербайджанському кордоні в Нахічевані.

У міністерстві оборони Азербайджану додали, що відкрили у відповідь вогонь, який розгромив вогневу точку та інженерно-фортифікаційну споруду ЗС Вірменії.

У свою чергу, "Міноборони" Нагірного Карабаху спростувало заяву Азербайджану про порушення режиму припинення вогню на лінії зіткнення. А в Міноборони Вірменії заявили про загибель двох своїх військових в НКР.

При цьому обидві сторони заявляють про дотримання режиму припинення вогню.

З початку відновлення бойових дій в Нагірному Карабасі між Вірменією та Азербайджаном, кожна із сторін повідомляє про значні втрати противника.

Втім, згідно з даними ООН, в зоні карабаського конфлікту загинуло 33 особи, з яких 3 – мирні жителі. За неофіційними даними, постраждали від бойових дій в Карабасі більше 200 людей.

При цьому, Азербайджан вже заявив про готовність до бойових ударів по містах Нагірного Карабаху, якщо війська Вірменії не припинять обстрілювати мирні населені пункти.

У Нагірному Карабасі оголосили про перемир'я

Сторони дійшли згоди про припинення вогню, тривають переговори. І Вірменія, і Азербайджан заявляють про десятки нових жертв серед військових та цивільних. За даними Міністерства оборони Азербайджану, за останні два дні вбиті 16 їхніх військових. Вірменські ЗМІ, тим часом, із посиланням на інформацію з Нагірного Карабаху повідомляють про смерть 20 своїх солдатів із моменту загострення ситуації. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: