Танки на майданчику, а балерини в пилу: в окупованому Севастополі влаштували дивакуватий перформанс

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Танки на майданчику, а балерини в пилу: в окупованому Севастополі влаштували дивакуватий перформанс

Фото: скриншот з відео

Під час відкриття форуму "Армія 2021" окупанти вирішили здивувати перформансом, але користувачі соцмереж ідеї не зрозуміли.

В тимчасово окупованому Росією Севастополі під час відкриття форуму "Армія 2021" показали дивакуватий перформанс - "танковий балет".

Відео оприлюднили у Мережі. Чимало користувачів спантеличені дивною задумкою організаторів - поки танки роз'їжджали на бетонному майданчику, балерини у пачках бігали в пилу на території парку "Патріот".

"Граціозний танець. Водії танків професійно управляють бойовими машинами і збройними танками, в русі синхронно виконують прийоми. Легкість з якою броньовані машини пересуваються по уявному танцполу...", - коментують ведучі на відео. 

У коментарях до відео користувачі не зрозуміли ідеї такого перформансу:

  • "Танки на бетонному майданчику, а балерини в пилу бігають. Пріоритети".
  • "Насправді це цілком логічний крок по запровадженню у масову свідомість оруеловської тези "війна - це мир". Маневри бойових машин пов‘язуються з красою, музикою, танцями, розвагами".

Зазначимо, головний майданчик форуму "Армія-2021" в Підмосков'ї, але такі ж заходи влаштовують й в інших військових округах. Відкриття форуму у Севастополі відбулося 27 серпня.

Нагадаємо, у російській Пермі розбився бомбардувальник Су-24 під час перельоту до місця проведення планового ремонту. Це вже четверта авіакатастрофа в Росії за останній місяць.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація