Танки проти повітряних куль з вибухівкою: ізраїльські військові атакували пости ХАМАС в Газі

Танки проти повітряних куль з вибухівкою: ізраїльські військові атакували пости ХАМАС в Газі

Associated Press

Крім повітряних куль, бійці ХАМАС запускали й ракети.

Ізраїльські танки атакували військові пости руху ХАМАС в секторі Гази у відповідь на запуск чотирьох ракет по території єврейської держави.

Про це повідомляє Армії оборони Ізраїлю на офіційній сторінці в Twitter.

"У відповідь на повітряні кулі з вибухівкою і чотири ракети, випущені вчора по Ізраїлю з Гази, танки ізраїльської армії щойно ударили по терористичним об'єктам ХАМАС в Газі", — йдеться в повідомленні.

Раніше з сектора Гази випустили дві ракети по території Ізраїлю, одна з яких була перехоплена системою ППО "Залізний купол", а друга розірвалася в незаселеній місцевості. А ще два снаряди впали на території самого сектора Газа, навіть не перелетівши кордон з Ізраїлем.

Сирени ППО прозвучали в місті Ашкелон і біля кордону з Газою. Також ізраїльський безпілотний літальний апарат вразив військовий пост ХАМАС в секторі у відповідь на запуск ракети по території єврейської держави.

Нагадаємо, що територіальний, а також культурний і релігійний конфлікт між Ізраїлем (євреями) і арабським світом почався ще з часів створення самої цієї країни. Після Другої Світової війни території історичної Палестини були підмандатними Великій Британії. Спочатку незалежність отримав емірат Трансйорданія, який згодом став країною Йорданією, а в іншій частині, за планом ООН, бути створено дві держави — арабську Палестину і єврейський Ізраїль. У 1948 році за день до завершення британського мандата була проголошена незалежність держави Ізраїль. Водночас про створення Палестини так і не було оголошено, оскільки арабські країни не підтримали план ООН і відразу ж оголосили Ізраїлю війну.

Події 1948-1949 років в Ізраїлі називають війною за незалежність, за результатами якої євреї отримали трохи більше територій, ніж передбачалося, і досягли угоди про припинення вогню. На цих територіях відбулися масштабні переміщення євреїв і арабів з одних поселень до інших, а сам Ізраїль захопив території, які повинні були відходити Палестині.

Читайте також:

Ізраїль завдав ракетних ударів по об'єктах ХАМАС у Секторі Гази

Ізраїль завдав ракетних ударів по об'єктах ХАМАС у Секторі Гази

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.