Таріел Оніані спростував свою причетність до замаху на Діда Хасана

Таріел Оніані, який, за чутками, замовив вбивство Діда Хасана, категорично відкидає таке звинувачення.

Кримінальний авторитет Таріел Оніані на прізвисько Таро, який зараз виступає під ім'ям Давида Мулухова, заперечує свою причетність до замаху на Аслана Усояна на прізвисько Дід Хасан. Про це 20 вересня повідомив адвокат Оніані Микола Мдінарадзе.

"Мулухов категорично відкидає згадку свого імені в контексті причетності до згаданих вами подій", - заявив адвокат у відповідь на прохання прокоментувати чутки про причетність до замаху на Таро Усояна.

Оніані в даний час знаходиться в одному з московських СІЗО. Влітку 2010 року суд засудив його до 10 років позбавлення волі за викрадення людини та вимагання.

Нагадаємо, кілер, який перебував у найманій квартирі на вулиці Тверській, обстріляв Усояна і його охоронця з вікна третього поверху, коли кримінальний авторитет увечері 16 вересня підійшов до під'їзду будинку свого сина. Охоронець був поранений в плече, а 73-річний Дід Хасан отримав важке поранення в живіт. Постраждалих доправили до Боткінської лікарні, де вони знаходяться під охороною.

У квартирі, яку організатори вбивства орендували за кілька днів до замаху, пізніше виявили зброю. За одними даними, це автомат Калашникова, за іншими даними - кустарно допрацьована китайська гвинтівка Norinco Type 81-1, що є аналогом автомата Калашникова. Камера відеоспостереження зафіксувала кілера, але він знав, де знаходиться камера і зміг повністю приховати обличчя.

Читайте також:

У Москві під час замаху на Діда Хасана проходила сходка авторитетів

Дід Хасан одужує, його охороняє понад сто осіб

Кілера, який стріляв у Діда Хасана, зафіксували камери спостереження

Дід Хасан зізнався, що не має уявлення, хто його замовив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: