Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Таємниче зникнення журналіста у Туреччині. Консульство Саудівської Аравії у Стамбулі обшукають

Король Саудівської Аравії наказав розпочати розслідування.

Турецькі правоохоронці із саудівськими колегами проведуть обшуки у будівлі консульства Саудівської Аравії у Стамбулі, де востаннє 2 жовтня бачили аравійського журналіста Джамаля Хашоггі.

Про це повідомляє Reuters.

Минулого тижня влада Туреччини та Саудівської Аравії домовилися про співпрацю для провдення розслідування щодо критика саудівського режиму Джамаля Хашоггі. Він заходив до консульства 2 жовтня для вирішення сімейних питань, проте відтоді його не бачили.

Своєю черго, аравійський король Салман наказав розпочати внутрішнє розслідування щодо зникнення журналіста. 

"Король наказав прокуратурі розпочати внутрішнє розслідування справи Хашоггі на основі інформації від спільної команди в Стамбулі", - розповів чиновник, близький до справи.

59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будівлю не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Вона пізніше сказала, що не довіряє цій інформації і не знає, де зараз перебуває журналіст. 

Підкреслюється, що у журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.

У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили та розчленували. Слідство має відповідні звукозаписи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції