Таїланд створив сайт для доносів

В Таїланді запустили сайт, на якому можна повідомити про все, що несе загрозу для монархії.


Уряд Таїланду запустив інтернет-сайт, названий Protect The King ("Захисти короля"), за допомогою якого кожен охочий зможе повідомити про будь-які антимонархічні дії або вислови, передає ВВС News.

На головній сторінці сайту тайців закликають проявляти лояльність королеві Пуміпону Адульядету, повідомляючи про людей, які критикують або ображають монаршу персону. Раніше новий уряд країни заявив, що серед його головних пріоритетів є захист іміджу монархії. Джерела ВВС News при міністерстві оборони Таїланду розповіли, що високопоставлені співробітники відомства серйозно стурбовані зростанням антимонархічних настроїв, особливо серед прихильників колишнього прем'єр-міністра Таксина Чинавата, якого скинули в результаті перевороту в 2006 році.

Крім того, тайська влада представила громадськості центр інтернет-безпеки, який займатиметься блокуванням сайтів, які визнає образливими для монархії. За першу добу роботи відомство заблокувало 4818 сайтів.

На початку 2009 року влада Таїланду перекрила своїм громадянам доступ до 2300 сайтів, на яких нібито були тексти чи зображення, які ображали короля. У 2007 році був заблокований відеохостинг YouTube, на якому були ролики, що висміювали Пуміпона Адульядета.

Читайте також:

У Києві редактор Інтернет-сайта вимагав 250 тис. дол.

ICQ-клієнти повернулися до мережі

В Інтернеті з'явився фан-клуб бельгійського психопата: вже 800 фанатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: