Таїландська опозиція відмовилася від переговорів із прем'єром

Зрив переговорів опозиція пояснює тим, що голова уряду не виконав її вимогу про призначення дострокових парламентських виборів.

У Таїланді прихильники опозиції відмовилися від подальших переговорів із прем'єр-міністром Апхиситом Ветчачива.

Про це 30 березня повідомляють західні ЗМІ.

Зрив переговорів опозиція пояснює тим, що голова уряду не виконав її вимогу про призначення дострокових парламентських виборів протягом 15 днів з моменту його висунення.

"Переговори повністю провалилися і на цьому завершились. Більше ніякої балаканини", - заявив один із лідерів так званих червоносоречечників Джатупорн Промпан.

Нагадаємо, 29 березня Ветчачива запропонував опозиції компроміс - провести дострокові вибори в кінці 2010 року, на рік раніше за встановлений термін. Однак цей варіант категорично не влаштував протестуючих.

"Нам потрібні вибори протягом 15 днів, а уряду потрібно на це дев'ять місяців. Влада просто лицемірить", - заявив Промпан.

Нагадаємо, виступи опозиції тривають у столиці Таїланду з 12 березня. Прихильники екс-прем'єра Таксіна Чінвати, тепер перебувають у бігах, вимагають від кабінету Ветчачиви розпустити парламент і призначити нові вибори.

На думку демонстрантів, "чесні вибори дозволять повернути народу справжню демократію". Крім того, активісти впевнені, що саме опозиційна партія набере більшість голосів.

Читайте також:

Таїландський прем'єр погодився на прямі переговори з протестувальниками

Тайські опозиціонери пообіцяли побити рекорд акцій протесту в світі

У Таїланді 100 тисяч демонстрантів вимагають відставки уряду

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: