Таїландський суд відмовився звільнити "торговця смертю" Бута під заставу

Віктора Бута, якого звинувачують у незаконній торгівлі зброєю, суд Бангкоку відмовився звільняти під заставу. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кримінальний суд Бангкоку в середу, 2 вересня, відмовився звільнити під заставу і гарантії адвоката й посольства РФ, росіянина Віктора Бута, якого США звинувачують в незаконній торгівлі зброєю.

Своє рішення суд мотивував тим, що прокуратура 26 серпня подала апеляцію на рішення суду першої інстанції, який відмовив Сполученим Штатам в екстрадиції Бута, а також у зв'язку з "високим ризиком того, що росіянин залишить територію Таїланду".

Як повідомив адвокат Бута, поки справа Бута перебуває в Кримінальному суді і, до моменту його передачі в Апеляційний суд, адвокатура і посольство зможуть подати повторну заявку на тимчасове звільнення Бута під заставу ще мінімум двічі.

Як відомо, 11 серпня бангкокській кримінальний суд відмовився задовольнити запит американської влади про екстрадицію Віктора Бута. Обґрунтовуючи свою позицію, суддя заявив, що вважає справу проти бізнесмена політичною.

13 серпня, прокуратура Таїланду подала апеляцію на рішення суду, який відмовив США в екстрадиції російського підприємця Віктора Бута.

Віктора Бута затримали 6 березня 2008 року в Таїланді. США обвинувачують його в незаконній торгівлі зброєю, в тому числі, у постачанні озброєнь терористичному угрупованню Революційні збройні сили Колумбії, і домагаються його екстрадицію. Бут же стверджує, що обвинувачення проти нього були висунуті з політичних мотивів.

Читайте також:

Віктор Бут подав до суду на американських спецагентів

У Таїланді заарештували російського підприємця

Суд не випустив Бута під заставу

У Таїланді почалося слухання у справі росіянина Віктора Бута

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: