Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всі підлітки перебувають у лікарні.

У середу, 11 липня, тайська влада опублікували перші фотографії 12 дітей, які були врятовані з печери під час спецоперації. Знімки підлітків були передані всім провідним світовим агентствам для подальшого розповсюдження.

Це сталося через майже добу після того, як діти були врятовані. На оприлюднених знімках підлітки перебувають в загальній палаті лікарні міста Чіанграй, що на півночі Таїланду.

За словами лікарів, стан дітей задовільний. У всій підлітків сильне виснаження, в середньому за час двотижневого "ув'язнення" вони втратили два і більше кілограмів. У трьох хлопчиків діагностована легка форма запалення легенів.

Медики констатують, що у лікарні діти проведуть ще щонайменше кілька днів. На повне ж відновлення їм знадобиться близько місяця.

У вівторок рятувальна операція на півночі Таїланду успішно завершилася. Військові водолази виводили дітей з печери протягом трьох днів у вкрай важких умовах: частина шляху через вузькі тунелі хлопчикам довелося пройти під водою, оскільки печера виявилася частково затоплена через проливні дощі. Також стало відомо, як тренер допоміг дітям протриматися більше двох тижнів у тайській печері: він віддавав дітям їжу і навчав їх медитувати.

ВідеоЛікарі підозрюють пневмонію у двох дітей, які застрягли у печері Таїланду

Дванадцятеро дітей та їхній тренер лишаються у лікарні ще принаймні на тиждень під пильним наглядом медиків. Адже у двох хлопців лікарі виявили ознаки пневмонії. Побоюючись інфекцій, лікарі обмежують спілкування підлітків із батьками.

Лікарі підозрюють пневмонію у двох дітей, які застрягли у печері Таїланду

Вибір редакції