Тайвань розпочав легалізацію борделів

Влада Тайваню схвалила законопроект, за яким у містах мають бути створені спеціальні зони під квартали "червоних ліхтарів".

Влада Тайваню схвалила законопроект про легалізацію борделів. У містах дозволили виділяти спеціальні зони під квартали "червоних ліхтарів", а організація секс-послуг поза такими зонами буде каратися штрафом у майже тисячу доларів.

Однак з поправкою до закону не згодні місцеві влади у великих містах країни, тому вони наклали на нього вето.

Наприклад, у столиці Тайбеї вважають, що місто занадто густонаселене для того, щоб виділяти окреме місце під квартал "червоних ліхтарів".

А мер Тайнаня заявив через місцеві ЗМІ, що збирається очистити місто від подібних послуг, і про організацію додаткових борделів не може бути й мови.

Влада Гаосюна, Тайчжуна і Нового Тайбея також відкинули ідею, сказавши, що не мають зараз планів з організації зон для заняття проституцією.

Пропозиція ще має бути схвалене Законодавчим Юанем. Законопроект вніс Конституційний суд, який часто критикували за покарання тільки "нічних метеликів" і потурання їхнім клієнтам.

Тайванське міністерство внутрішніх справ, яке розробило законопроект, виступає за умовну легалізацію секс-індустрії, для того, щоб мати можливість її регулювати. Колишній план міністерства щодо створення невеликих борделів, без введення зон, провалився, оскільки контролювати численні дрібні установи було б занадто складно.

Читайте також:

На Тайвані для небіжчиків та їхніх родичів танцюють похоронні стриптизерки (відео)

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

В німецьких борделях запровадять знижки для велосипедистів

Британці назвали Одесу центром європейської секс-торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: