Тбілісі призначило нагороду за упіймання ватажків придушеного заколоту

У розшук оголошені троє колишніх високопоставлених чиновників Міноборони: Коба Отанадзе, Гія Кріалашвілі і Леван Амірідзе.

Міністерство внутрішніх справ Грузії пообіцяло заплатити по 50 тисяч ларі (близько 30 тисяч доларів) за інформацію про кожного з трьох розшукуваних організаторів заколоту на військовій базі Мухровані.

У розшук оголошені троє колишніх високопоставлених чиновників Міноборони: Коба Отанадзе, Гія Кріалашвілі і Леван Амірідзе. Міністерство закликало громадян звертатися з будь-якою інформацією про бунтівників у поліцію. Інформаторам гарантується анонімність.

Як повідомлялося, бунт танкового батальйону, що дислокується неподалік від Тбілісі, стався 5 травня. Бунтівні військові не висували жодних вимог і за кілька годин потому здалися. Грузинська поліція допитує у справі про заколот близько 500 військовослужбовців. Командир військового підрозділу Мамука Горгіашвілі вже зізнався, що Коба Отанадзе наказав йому направити військову техніку на Тбілісі.

Інформація про заколот на базі Мухровані надійшла незабаром після того, як МВС Грузії повідомило про зрив спроби військового перевороту в країні. Крім того, влада Грузії стверджувала, що змовники планували зробити замах на міністра внутрішніх справ Вано Мерабішвілі.

За твердженням Тбілісі, змовники і бунтівні військові діяли з відома і за допомогою Москви. МЗС Росії назвало ці звинувачення безглуздою антиросійською витівкою. За офіційною версією, заколот був організований з метою зірвати навчання НАТО, які починаються в Грузії 6 травня.

Читайте також:

У Тбілісі допитують танкістів-заколотників

В Грузії затримано керівників військового заколоту

Кремль порадив Саакашвілі звернутися до лікаря

Москва скасувала зустріч Ради Росія-НАТО через "хамський демарш" альянсу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: