Тбілісі: Росії не подобається не Саакашвілі, а незалежність Грузії

МЗС Грузії вважає, що Росію не задовольнить будь-який президент, а не тільки Саакашвілі, і бачить проблему в тому, що Москва просто не може прийняти незалежність Грузії.

Москва "не терпить" самого статусу Грузії як незалежної держави і тому керівництву РФ ніколи не будуть подобатися президенти Грузії, хто б не обіймав цю посаду.

З такою заявою виступив глава МЗС Грузії Грігол Вашадзе, коментуючи слова президента РФ Дмитра Мєдвєдєва про можливість поліпшення відносин між Москвою і Тбілісі, сказані ним під час візиту до США.

"Після 1991 року, проголошення незалежності, в Грузії не було жодної влади, яка б влаштовувала Росію", - сказав Вашадзе. Він зазначив, що у Кремля "була несумісність з усіма президентами Грузії".

"У Росії є непереносимість фундаментальних принципів незалежності, свободи і територіальної цілісності Грузії. А в Грузії ніколи не буде такої влади, яка не захищала б ці принципи", - сказав Вашадзе.

За словами глави грузинського МЗС, відносини між двома країнами можуть налагодитися лише тоді, коли Росія визнає рівноправність у відносинах з Грузією на основі принципів міжнародного права.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив в ході візиту в США, що впевнений у можливості поліпшення відносин між Москвою і Тбілісі, але тільки після зміни керівництва в Грузії.

"Як тільки Грузія отримає нового керівника, у нас будуть всі можливості для того, щоб відновити відносини", - сказав Мєдвєдєв на зустрічі з представниками громадських, академічних та ділових кіл США.

Раніше президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив, що його країна повинна будувати відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю.

"Це наша модель, а не те, щоб ми повзали в ногах у наших ворогів і бігали до них за допомогою, ми повинні самі бути успішною країною. Адже Сінгапур домігся інтересу з боку Китаю успішними реформами та розвитком", - заявив Саакашвілі.

Читайте також:

Україна продавала Грузії зброю з дозволу Януковича

У Грузії заарештували фальшивих потомків царя Соломона II

У Грузії розпався альянс опозиціонерів

Саакашвілі будуватиме відносини з Росією за прикладом Сінгапуру і Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: