Тбілісі залило брудом, принесеним з Єгипту

У Грузії пройшов "брудний дощ". Фахівці заспокоїли людей, що це не радіація з Японії, а бруд, який піднявся під час піщаної бурі в Єгипті та Лівії.

У грузинській столиці Тбілісі та прилеглих районах вранці 20 квітня пройшов "брудний дощ", який залишав сліди на одязі людей, і жовті плями та грязьові потьоки на автомобілях.

За словами очевидців, під час дощу небо набуло жовтого відтінку.

Як повідомили у Національному агентстві довкілля, подібне явище викликало надходження з півдня великої кількості теплих мас повітря, з великою кількістю піску і бруду, які піднялися внаслідок піщаних бур в Єгипті та Лівії. Фахівці запевнили, що це безпечно.

"У будь-якому випадку, хіміки вже вивчають зміст дощу і протягом дня вони підготують висновок", - зазначила представниця агентства.

Раніше, 5 і 13 квітня, "брудний дощ" пройшов у Баку, де очевидці також спостерігали, що небо прийняло жовтий відтінок. Це явище також було названо наслідком піщаної бурі, яка спостерігалася на території Аравійської пустелі.

Експерти наголосили, що ці явища жодним чином не можуть бути пов'язані з радіацією і аварією на АЕС "Фукусіма-1" в Японії.

Читайте також:

Нове відео японської трагедії: хвиля цунамі змиває людей, які намагаються втекти

Слідом за торнадо на схід США прийшла повінь

Через виверження вулкана на Камчатці тисячі тварин рятуються втечею

У Чехії вибухнув завод з виробництва бомб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: