Тбілісі звинувачує російських військових у викраденні громадянина Грузії

Влада Південної Осетії і російські прикордонники, які затримали громадянина Грузії, заявляють, що його заарештували, а не викрали.

МВС Грузії заявило в понеділок, 30 листопада, про викрадення російськими військовослужбовцями поблизу грузинського села Переві (на північному заході Південної Осетії) громадянина Грузії.

За даними грузинської влади, уродженець села Джварі Рамаз Макасарашвілі був водієм і часто перевозив жителів Переві, де виставлено пост російських військ у порушення всіх домовленостей. "Проте російські військовослужбовці чомусь саме зараз накинулися на нього і відвезли в Цхінвалі", - заявили в грузинській поліції.

Водночас, влада Південної Осетії і російські прикордонники, які затримали громадянина Грузії, заявляють, що його заарештували, а не викрали, за звинуваченням у незаконному переході кордону.

Примітно, що інцидент стався тоді, коли в Південній Осетії перебуває комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммерберг, який веде переговори про звільнення чотирьох грузинських підлітків, затриманих раніше російськими прикордонниками на іншій ділянці грузинсько-південноосетинського кордону.

Читайте також:

Грузини оголосили 27 листопада Днем всесвітньої змови проти Росії

Саакашвілі: для Росії осетини - як австралійські аборигени

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: