Телеглядачі Великобританії побачили в ефірі евтаназію (відео)

Новинний канал Sky News у прайм-тайм показав фільм про людину, яка добровільно розлучилася з життям. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Останні хвилини життя людини по телебаченню не показували ніколи. На кадрах невиліковно хворий Крейг Еверт випиває смертельну дозу фенобарбіталу, прощається з дружиною. Проте, сам момент смерті залишився за кадром.

Еверт вибрав евтаназію через хворобу, яка перетворила кожен його день на муку. Проте за британськими законами, людина, яка б допомогла йому померти надовго потрапила б до в'язниці. Тому дружина, а тепер вже вдова, вивезла хворого чоловіка до Швейцарії, де суїцид для невиліковно хворих узаконений.

Еверт особисто дав згоду на зйомку. Проте, ця передача викликала серйозні дискусії. Багато хто, вважає, що якщо людина страждає, вона має право вибрати смерть. Проте показ цього по телебаченню виходить за етичні рамки. Інші ж говорять, що Sky News узяв на себе сміливість публічно підняти проблему і дав старт гострої дискусії про легалізацію евтаназії.


ВідеоЕвтаназію показали по телебаченню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: