Телеканал "Аль-Джазіра" отримав поштою відео вбивств "тулузького стрільця"

Дата публікації
Перегляди
1586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Телеканал "Аль-Джазіра" отримав поштою відео вбивств "тулузького стрільця"

Мохаммед Мера перед смертю міг відправити конверт із записом вчинених ним вбивств / Фото: AFP

Терорист міг самостійно відправити карту пам'яті з записом напередодні облоги його квартири.

Французьке бюро катарського телеканалу "Аль-Джазіра" отримало поштою відеозапису вбивств, вчинених тулузьким стрільцем Мохаммедом Мера.

Як уточнюється, в отриманій редакцією посилці містився жорсткий диск, на якому відеоряд з вчинених Мера вбивств, знятий самим терористом, супроводжувався військовими ісламістськими піснями.

Співробітники "Аль-Джазіри" передали диск поліції, при цьому його вміст не публікувалося.

Лист проштампований минулою середою, коли поліція почала облогу квартиру Мера. Слідству належить з'ясувати, чи Мохаммед сам відправив конверт у вівторок ввечері, чи йому допоміг спільник.

Читайте: Командир спецназу розповів про відчайдушний опір "тулузького стрільця"

У четвер прокурор Парижа Франсуа Моленс повідомив журналістам, що сили правопорядку за вказівками самого Мера знайшли камеру, на яку він зняв вбивства військових і дітей в Тулузі і Монтобані.

Мохаммед Мера взяв на себе відповідальність за вбивства у Тулузі та її околицях, що сталися на початку березня 2012 року. Його жертвами стали троє учнів єврейської школи та їх викладач, а також троє французьких військовослужбовців.

У ніч на 21 березня Мера був заблокований в своєму будинку в Тулузі бійцями французького спецназу. Більше доби представники влади вели з терористом переговори, переконуючи його здатися, проте він відмовився і був убитий в ході послідував штурму.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
1586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація