Телеканал пам'яті Саддама Хусейна раптово зник з ефіру

Пропрацювавши три дні, телеканал, присвячений Саддаму Хусейну, зник з ефіру.

Супутниковий телеканал, присвячений Саддаму Хусейну, раптово зник з ефіру через три дні після початку мовлення.

Незабаром після припинення мовлення на сайті правлячої іракської коаліції з'явилося повідомлення про те, що телеканал закрито завдяки зусиллям уряду. У той же час Мохаммед Джарбуа - громадянин Алжиру, який називає себе керівником каналу - заявив, що мовлення перервано у зв'язку з профілактичними роботами. За його словами, проводяться роботи з поліпшення якості мовлення, і через чотири дні трансляція передач "телеканалу Саддама" буде відновлена.

Також Джарбуа заявив, що канал змушений приховувати розташування своїх студій та джерела фінансування. При цьому він спростував інформацію, що ЗМІ отримує гроші від сунітської партії "Баас", яку довгий час очолював Саддам Хусейн.

Як повідомлялося раніше, ЗМІ, засновників якого офіційно не названо, почало своє мовлення в п'ятницю, через три роки після страти Хусейна, що відбулася в 2006 році в перший день головного мусульманського свята Курбан-байрам (Ід аль-Адха).

Основою контенту нового телеканалу служать фотографії Саддама, його синів - спочатку живих, а потім убитих американськими військовими. Крім того, серед кадрів є зображення людини, що спалює прапор США. Слайд-шоу супроводжується записами промов Хусейна, а також патріотичними віршами та піснями, що закликають "звільнити країну від окупантів".

Джарбуа раніше заявляв, що канал призначений для іракців й інших мусульман, які підтримували Хусейна до самої його смерті.

Саддам Хусейн був відсторонений від влади в квітні 2003 року в результаті військової операції, проведеної в Іраку військами коаліції, очолюваної США. 1 липня 2004-го Хусейн постав перед судом за звинуваченням у злочинах проти людяності і 30 грудня 2006 року був страчений.

Читайте також:

Саддам Хусейн планував втечу з в'язниці

Перед стратою Саддам Хусейн просив захисту від Ірану

Уряд Іраку заборонив паломництва на могилу Саддама Хусейна

ВідеоТелеканал пам'яті Хусейна зник з ефіру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: