Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телеканал у США показав скандальний сюжет про допінг у російському спорті

У сюжеті звинувачують ФСБ у фальсифікації допінг-проб російських спортсменів

У США телеканал CBS показав скандальний сюжет про вживання допінгу російськими спортсменами під назвою "Темна таємниця Росії", пише "Интерфакс".

У сюжеті телеканалу йдеться зокрема про те, що мінімум чотири переможці Олімпіади-2014 від РФ, яка проходила в Сочі, вживали допінг. Відповідну інформацію щодо вживання допінгу спортсменами у РФ надав екс-співробітник Російського антидопінгового агенства (РУСАДА) Віталій Степанов.

Зокрема, він заявив, що всі позитивні допінг-проби просто зникали. У цьому Степанов звинувачує главу лабораторії антидопінгового агенства Радченкова Григорія, якого пізніше звільнили та надали прихисток у США. Втім, як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, покривали позитивні допінг-проби також і співробітники ФСБ.

Наразі Степанов та його дружина Юлія переховують у США, адже побоюються переслідувань з боку російської влади.

Видання наголошує, що минулого року подружжя надало інформацію щодо допінгу в російському спорті німецькому телеканалу ARD. При цьому, робота РУСАДА була призупинена, а російську легкоатлетичну федерацію виключили із міжнародної. Тож, легкоатлети РФ можуть взагалі пропустити Олімпіаду-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Відео Новий допінговий скандал довкола російських спортсменів

Залиште свій коментар

Вибір редакції