Телеканал вступу до НАТО

У Грузії розпочав мовлення новий телеканал "Сакартвело”, що сприятиме формуванню позитивного образу НАТО в суспільстві.

Грузія-НАТО
РИА Новости
Крім сприяння позитивній думці щодо вступу до НАТО, новий телеканал ставить за мету підвищувати престиж збройних сил Грузії серед молоді.
У Грузії розпочав мовлення новий телеканал "Сакартвело” (Грузія), присвячений військовій тематиці, повідомляє агенція "РИА Новости” з посиланням на працівника департаменту інформації міністерства оборони Грузії.

За його словами, канал створено на підставі домовленості між оборонним відомством і ТОВ "ТВ-33”, термін дії якої спливає 2010 року.

"Ми вважаємо, що на цьому етапі інтенсивного діалогу з НАТО в Грузії необхідно мати такий канал, що інформуватиме громадськість про діяльність військово-політичного блоку НАТО, про реформи в оборонній системі країни,” – сказав працівник департаменту інформації.

Офіційна грузинська влада гадає, що передачі на телеканалі "Сакартвело” сприятимуть зростанню престижу збройних сил Грузії в очах молоді. До повної активізації всіх редакцій в ефір нового телеканалу виходять документальні фільми, присвячені євроатлантичній інтеграції Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: