Телеведучий спробував розповісти Далай-ламі анекдот про нього і про піцу, вийшов казус

Жарт звучав так: "Заходить раз Далай-лама в піцерію і каже:" Зробіть мені піцу з усім ...". Проте події в студії пішли не за планом.

Австралійський журналіст Карл Стефанович породив чергове вірусне інтернет-відео, невдало спробувавши насмішити Далай-ламу.

Телеведучий повинен був взяти інтерв'ю у духовного лідера Тибету. Перед початком запису Стефанович вирішив створити невимушену атмосферу і вже при включених камерах став розповідати анекдот, в якому згадується Далай-лама.

Жарт звучав так: "Заходить раз Далай-лама в піцерію і каже:" Зробіть мені піцу з усім ...". Проте події в студії пішли не за планом: Далай-лама зіпсував анекдот, але при цьому викликав і у свого співрозмовника, і у працівників телебачення напад гомеричного реготу.

У чому суть анекдоту, дізнатися не довелося. Далай-лама був, мабуть, налаштований на серйозний лад і став уточнювати деталі, оскільки в піцерії йому, швидше за все, довелося останній раз побувати досить давно.

Спочатку Далай-ламі довелося пригадати, що таке pizza-shop. Потім Стефанович спробував пояснити і навіть показати руками, що таке "піца з усім".

Коли журналіст остаточно зрозумів, що його план зірвався, він почав сміятися першим і поступово усвідомив, що жарт виявився зовсім не до місця. "Я знав, що це не спрацює", - крізь сміх і сльози зізнався журналіст.

Далай-лама з ввічливості теж трохи посміявся і, повертаючись до історії про піцу, зазначив, що теоретично така ситуація - відвідання піцерії - напевно, могла б мати місце. Стефанович попросив у нього вибачення за не зовсім вдалий пасаж.

Читайте також:

Далай-лама засудив убивство бен Ладена

Далай-Лама виділяє американським вченим гроші на вивчення доброти

Далай-лама завів мікроблог в Twitter

ВідеоТелеведучий спробував розповісти Далай-ламі анекдот про нього і про піцу, вийшов казус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: