Тепер офіційно можна покращити оцінки за гроші

Американська школа запропонувала учням докупити бали до оцінок.

Адміністрація Розвудской середньої школи в Північній Кароліні запропонувала учням покращити оцінки за гроші. За пожертвування у розмірі 20 доларів школярі зможуть додати по 10 балів до оцінок за два будь-яких тести.

Директор школи Сюзі Шепард пояснила, що ідея "купівлі" оцінок виходила від батьківського комітету. Мета нововведення - зібрати грошей у фонд школи. У минулому році кошти збиралися за допомогою продажу шоколадок, але солодощі не користувалися попитом.

Незважаючи на те, що в місцевому управлінні освіти рішення шкільної адміністрації викликало неоднозначну реакцію, Шепард вважає, що можливість "докупити" відсутні до потрібної оцінки бали не позначаться на підсумкових результатах школярів і не знизять мотивацію до навчання.

Супротивники кампанії вказують на те, що підвищення балів, не пов'язане зі знаннями учня, в будь-якому випадку є несправедливим. Крім того, якщо випускник школи поступить в коледж і запропонує викладачеві гроші за поліпшення оцінки, він може бути відрахований.

Повідомляється також, що поки ніхто з учнів не заплатив в шкільний бюджет 20 доларів за бали. Можливість внести гроші збережеться до 20 листопада.
 

Читайте також:

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Діти налякали директора школи "Аль-Каїдою"

Севастопольських школярів змушують вивчати російський тюремний жаргон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: