Теплохід "Булгарія" почали піднімати з дна

Підйом почався увечері 21 липня. До цього фахівці вирівняли судно, яке лежало на дні на боку, і підвели під нього так звані "рушники", за допомогою яких його піднімуть на поверхню.

Фахівці почали піднімати з дна Куйбишевського водосховища на Волзі затонулий теплохід "Булгарія". Про це повідомляють у оперативному штабі з підйому судна.

Підйом теплохода почався увечері 21 липня. До цього фахівці вирівняли судно, яке лежало на дні на боку, і підвели під нього так звані "рушники", за допомогою яких його піднімуть на поверхню.

На першому етапі операції з підняття судна фахівцям належить провести герметизацію люків і його ілюмінаторів і викачати з нього воду.

Наразі остаточні терміни підняття судна поки не визначені.

Як відомо, круїзний двопалубний теплохід "Булгарія" затонув на Куйбишевському водосховищі 10 липня. На його борту знаходилися 208 чоловік, 79 з них вдалося врятуватися. Були виявлені 114 тел - 20 чоловіків, 28 дітей і 66 жінок. Всі вони упізнані.

У той же час російські ЗМІ повідомляли про те, що у список зниклих безвісти із затонулого судна "Булгарія" помилково були включені пасажири інших теплоходів. Зокрема, шість осіб виявилися цілі та неушкоджені. Більше того - на "Булгарії" їх навіть не було. Проте про зміну офіційної статистики не повідомлялося.

Основною версією катастрофи вважається незадовільний технічний стан судна та його перевантаженість. Крім того, звучали думки про те, що до краху могли привести непрофесійні дії екіпажу.

Читайте також:

Загибель "Булгарії" передрікали давно: на форумах робили ставки, коли потоне теплохід

Пасажири "Булгарії" намагалися врятувати дітей і потонули разом з ними

На дні Волги знайдені фото, зроблені за кілька годин до загибелі "Булгарії"

Катастрофа "Булгарії": жінка, що втратила сина, розповіла про "показуху" влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: