Теплохід "Булгарія" вже тонув чотири роки тому в тому ж місці

Колишній член екіпажу "Булгарії" розповів, що у перший же рейс судно потрапило у шторм саме в Куйбишевському водосховищі і ледь не потонуло.

Теплохід "Булгарія" вже тонув раніше - чотири роки тому, причому саме в Куйбишевському водосховищі.

Подробиці біографії затонулого судна, про які, зрозуміло, не знали пасажири перед фатальним плаванням, журналістам розповів колишній член екіпажу штурман Михайло Іванов (прізвище він попросив змінити).

"Я ходив на "Булгарії" в 2007 році. І першим же рейсом за іронією долі приблизно в тому ж районі, де він зараз затонув, ми потрапили в сильний шторм. Нижні кубрики залило водою через ілюмінатори - розсохлися гумки на них. Задерши їх кришками, ми продовжили рейс і, коли покращилися погодні умови, в авральному режимі замінили гумки", - розповів співрозмовник видання "Московский комсомолец".

Колишні пасажири судна також пригадали чимало проблем: наприклад, розповіли, що теплохід нерідко глухнув у дорозі, через що в рейсі відбувалися постійні затримки.

КАТАСТРОФА ТЕПЛОХОДА НА ВОЛЗІ

Зокрема, кілька років тому в МНС звернулися пасажири "Булгарії", які залишилися без питної води, світла та можливості користуватися туалетами (санвузли були забиті). Він тоді з сотнею людей на борту йшов з Казані в Самару. Того разу влада зв'язалася з господарями теплохода і зажадала в найкоротші терміни усунути неполадки.

"3 липня теплохід повертався з круїзного рейсу за маршрутом Казань - Перм - Казань. За час рейсу тричі глухнув двигун. Останній раз за 100 метрів до причальної стінки казанського порту. При відключенні двигуна система електроживлення вимикалась - не працював навіть радіозв'язок", - розповідають пасажири.

Вихід в цей нещасливий рейс було затримано на тиждень, поки не зібрали гроші за путівки, щоб за рахунок них залатати технічні огріхи. В результаті на харчування туристів грошей не вистачило. Поки теплохід стояв у шлюзі, матроси команди бігали за хлібом. На борту в якості питної води пасажири пили забортну волзьку (Камську). Швидкість судна виявилася такою, що кожного разу воно спізнювалася з приходом в порт на кілька годин. Через це скорочувалися або взагалі скасовувалися екскурсії.

"Я ходив на "Булгарії" два роки тому до Ярославля. Уже тоді він був на останньому видиху. Через поломки ми запізнилися в Казань на 12 годин. Ніколи не забуду, як нас через шлюзи в Новочебоксарськ тягли на буксирі ", - стверджує житель Набережних Челнів Вадим.

Нагадаємо, двопалубний дизель-електрохід "Булгарія" затонув у неділю під час шторму в Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега. Туристичне судно прямувало з міста Болгар в Казань.

З 205 осіб, що знаходилися на борту, вдалося врятувати 79.

Все про катастрофу теплохода читайте тут.

Читайте також:

Капітан теплоходу "Булгарія", рятуючи пасажирів, загинув разом з сім’єю

Теплохід "Булгарія" потонув за три хвилини

Із затонулої "Булгарії" починають піднімати тіла дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: