Тереза Мей може залишитися на посаді прем'єра Британії після голосування щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голосування за вихід Великої Британії з Євросоюзу відбудеться 11 грудня.

Міністр з питань виходу Британії з Євросоюзу Стівен Барклі вважає, що прем'єр-міністр Тереза Мей зможе залишитися на посаді після голосування щодо Brexit.

Слова Барклі сказані 9 грудня передає Reuters.

За словами Барклі, навіть в разі провалу на голосуванні, яке відбудеться 11 грудня, Мей може залишитися на посаді прем'єр-міністра Британії.

Крім того, у відповідь на запитання, чи може Мей перенести голосування для того, щоб досягти більших поступок від Європейського Союзу, Барклі заявив, що уряд країни зосереджений на голосуванні, яке має відбутися за планом.

"Голосування відбудеться у вівторок. Прем'єр-міністр бореться за нас і залишиться на посаді", - наголосив міністр з питань Brexit.

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після понад п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угоду могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості у питанні британської заморської території Гібралтару.

Зазначається, що у суботу, 8 грудня, на знак протесту проти узгодженої урядом угоди пішов з посади особистий парламентський секретар міністра оборони Великої Британії Вілл Куїнс, який вважає, що перемовини Лондона з ЄС щодо Brexit можуть затягнутися на довгі роки. За даними видання The Sunday Times, з цієї причини очікуються і подальші звільнення високопосадовців.

ВідеоЄгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Що ближче Брекзит, то більше проблем. Британію лихоманить від нещодавньої угоди про вихід країни з Євросоюзу. А що думають британці та що пише місцева преса про Брекзит - у Лондоні дізнавався наш колега Єгор Гордєєв.

Єгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції